Header Ads

Drita D'Avanzo rikthehet ne VH1 me "Scared Famous"Drita D'Avanzo e "Mob Wives" rikthehet ne kanalin VH1 per te marre pjese ne programin "Scared Famous" i cili fillon transmetimin me 23 tetor. I krijuar ne kohe per festen e Hallouinit, ky program mbledh 10 personazhe te njohur te programeve vertet-tv ne VH1 si New York (Tiffany Pollard) , Alaska Thunderfuck etj. Ata do te vendosen ne nje shtepi qe besohet te kete fantazma ne Savana te Xhorxhias. Konkurentet do te garojne me njeri-tjetrin me lojra te bazuara ne filmat me te njohur horror, per te fituar cmimin e madh prej $100000 te cilin fituesi do ja dhuroje nje organizate bamirse qe ai apo ajo preferon.  Ky eshte nje program qe nuk duhet humbur pasi jemi te sigurte qe do ju shkrije gazit. Duke njohur Driten, New York dhe Alaska (pa marre parasysh te tjeret) na mjafton per te menduar qe ky show do na shkrij gazit. 
Ne lajme te tjera, Drita do te jete pjese dhe e nje programi tjeter ne VH1 - "Celebrity Shore" se bashku me Snooki dhe JWoww (Jersey Shore) me te cilat eshte dhe mikeshe e mire prej vitesh. 

No comments

Powered by Blogger.