Header Ads

Blerim Destani rikthehet ne HollywoodPas  "Get Low" ne 2009, Blerim Destani duket sikur i qendroi larg Hollivudit, duke u marre me projekte kinematografike ne vende te ndryshme te botes si Gjermani,Danimarke, Kine etj. Kete vit pjesmarrja ne disa filma hollivudian duket se do ta rikthejne ne ekranin e gjere amerikan. "The Poison Rose" titullohet filmi ne te cilin ai interpreton ne rolin e Lorenzo Rodriquez, perkrah disa prej aktoreve legjendare hollivudian si Morgan Freeman, John Travolta apo Brendan Fraser e Famke Janssen. Ky film i cili nga trupa realizuese duket nje film i rendesishem, besojme do ti hapi dyert per role te reja. Ne fakt duket se kjo po ndodh qe tani pasi sapo eshte bere e ditur qe do te luaj dhe ne filmin "The Comeback Trail" te regjizorit George Gallo i njohur per "Bad Boys", "Wise Guys", "Midnight Run", "The Whole Ten Yards" etj. 


Disa foto nga sheshi i xhirimit te "The Poison Rose"

No comments

Powered by Blogger.